پنج‌شنبه 1 فروردین 1387

باید آنها را خسته کنیم

یک سازمان  تندرو دانمارکی به نام "از مسلمان شدن اروپا جلوگیری کنید" (!) قصد دارد مسابقه جدیدی برای کاریکارتورهای توهین آمیز علیه پیامبر اسلام برگزار کند.

آندرس گراورس در گفتگویی با مجله یولاند پوستن که سال گذشته اولین بار کاریکاتورهای جنجال آمیز مزبور را منتشر کرد گفت: "ما قصد داریم با نشر کاریکاتورهایی از پیامبر محمد این ممنوعیت را از بین ببریم " وی همچنین گفت: "می خواهیم مسلمانان را به حدی خسته کنیم که دیگر دست به اعتراض نزنند"

این سازمان تندرو قصد دارد با فشار علیه مسلمانان آنان را مجبور به ترک اروپا کند.

از سویی دیگر اسامه بن لادن رهبر القاعده در نامه ی صوتی جدید خود که در اینترنت منتشر شده است کشورهای اروپایی را نسبت به عواقب این توهین ها هشدار داد.

وی در این نامه صوتی گفت: "با وجودآنکه کشته شدن زنان و کودکان ما توسط شما مصیبت بزرگی بود ولی همه این مصیبت ها وقتی شمادر کفر مبالغه کردید و تمام اخلاق اختلاف و مبارزه را کنار گذاشتید، و به جایی رسیدید که آن تصاویر را منتشر کنید، هیچ شد.

وی همچنین گفت: با وجود این اهانت ها، شما هرگز از یک ملیارد و نیم مسلمان حتی یک توهین به حضرت مسیح نخواهید دید. نمی خواهد مقدس بودن آزادی بیان و قوانینتان را بهانه قرار دهید".

وی سپس در یک تهدید واضح گفت: "اگر آزادی بیان نزد شما هیچ ضابطه ای ندارد پس آزادی عملکرد ما را نیز بپذیرید"

یک مرکزتحقیقاتی که در زمینه دنبال کردن پیام های القاعده بر روی اینترنت فعال است اعلام کرد به زودی نامه ای جدید از بن لادن بر روی اینترنت منتشر خواهد شد.

این مرکز ادعا کرد عنوان این پیام جدید اینچنین خواهد بود: "جواب ما دیدنی خواهد بود نه شنیدنی"

البشیر للاخبار و اسلام آنلاین(با اختصار)